Pūkas televizija ir radijas

pukas

 

Pūkas televizija:

Savaitės programų tvarkaraštis, dažniai miestuose, apie Pūkas televiziją (skaityti išsamiau…)
Tiesioginio eterio telefonas 8 37 340077

Pūko radijas tiesioginis eteris:

Pūko radijas

Pūko radijas galite klausytis kompiuteryje, planšetėje ir išmaniajame telefone, paspauskite nuorodą (klausyti radiją).
Savaitės programų tvarkaraštis, dažniai miestuose, apie Pūko radijas (skaityti išsamiau…)
Tiesioginio eterio telefonai: 8 37 340077, 8 37 342202

Pūko radijas 2 tiesioginis eteris:

Pūko radijas 2Pūko radijas 2 galite klausytis kompiuteryje, planšetėje ir išmaniajame telefone, paspauskite nuorodą (klausyti radiją).
Savaitės programų tvarkaraštis, dažniai miestuose, apie Pūko radijas 2 (skaityti išsamiau…)

Apie televiziją ir radiją:

1995 m. rugsėjo 21 d. UAB “Pūkas” pateikė prašymą Ryšių reguliavimo tarnybai gauti dažnį radijo programos transliavimui Kaune. Priėmiau sprendimą įkurti radijo stotį. Pradėjome ruoštis statyboms ir rekonstrukcijoms, pritaikant gyvenamąsias patalpas radijo stoties darbui. Nutarta statyti nuosavą bokštą televizijos ir radijo stočių antenoms įrengti savo sklype, Šaldytuvų gatvėje Kaune. Tai viena iš aukščiausių vietų Kaune, 110 metrų virš jūros lygio. Bokšto iš kurio transliuojamos televizijos ir dviejų radijo stočių programos yra septyniasdešimties metrų aukščio virš žemės paviršiaus. Bokštas buvo statomas per du etapus, pirmuoju etapu buvo pastatytas penkiasdešimties metrų aukščio bokštas, antruoju etapu jis buvo paaukštintas iki septyniasdešimties metrų. Televizijos ir radijo stočių programų užtikrinto priėmimo zona yra apie penkiasdešimt kilometrų aplinkui Kauną, o galimo priėmimo iki septyniasdešimties.  1996 m. kovo 7 d. baigėme darbus. Pirmos, tik lietuviškai transliuojančios radijo stoties šaukiniai nuskambėjo eteryje Kauno apskrityje. Šiuo metu radijo stotį „Pūkas“ galima girdi visame pasaulyje internetu (klausyti radiją), o antžeminės programos transliavimas dengia visą Lietuvą, radijo siųstuvai įrengti dvidešimtyje miestų. Tai viena iš stipriausių nacionalinių transliuotojų šalyje.

Plečiant veiklą 1998 m. pateikėme RTK plėtros planą dėl ruošimosi kurti antrą radijo stoties projektą „Pūkas 2“ ir televiziją „Pūkas TV“. Įgyvendinant plėtros strategiją 2000 m. pradėjome kurti televiziją. Televizijos kanalas pradėjo transliuoti savo programą 2001 m. liepos 1 d. Šiandieną transliuojame Kauno apskrityje skaitmeniniu 54 kanalu HD ir SD formatu.

Radijo stotis “Pūkas 2” transliuoja didžiuosiuose Lietuvos miestuose klasika tapusius geriausius pasaulinės muzikos kūrinius intelektualesniems klausytojams: džiazą, bliuzą ir klasikinę muziką. Transliavimą radijo stotis pradėjo 2002 m. liepos 1 d. transliuojame ir internetu visam pasauliui: (klausyti radiją).

Žinių tarnyba ruošia informaciją, remiantis dokumentais ir faktine medžiaga.

bokstas tvr