Parama

Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Viešajai įstaigai “Pūko“ kūrybinis centras

Viešoji įstaiga “Pūko” kūrybinis centras dirba Jums, rengdama informacines ir tiriamosios žurnalistikos laidas, pateikdama tik faktine medžiaga paremtą informaciją. Jūsų parama labai svarbi šios įstaigos veiklai ir vystymuisi.

 

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Paramą galite skirti dviem būdais:

  1. 1. Naudojantis internetine bankininkyste, prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.

Norime Jus informuoti, kad Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko 2012 m. vasario 17 d. įsakymu Nr. VA-16, buvo patvirtinta naujos redakcijos Prašymo forma, skirta pervesti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą FR0512 forma (02 versija).

Formos pildymui Jums tereikės žinoti VŠĮ „Pūko“ kūrybinis centras paramos gavėjo kodą: 135920988

O paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.

Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.

Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį. 

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus, 8685 24624

Svarbu žinoti:
• jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 2 proc. prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja;
• jeigu Jūsų prašymuose bus klaidų, VMI jums grąžins formą pataisymui ir iki šių metų liepos 1 dienos Jūs dar galėsite užpildyti patikslintą formą.

Viešosios įstaigos “Pūko” kūrybinis centras rekvizitai:
Pavadinimas: Viešoji įstaiga “Pūko” kūrybinis centras
Įstaigos kodas: 135920988
Sąskaita: LT70 7300 0100 9029 9103
Adresas: Šaldytuvų g. 25, Kaunas , LT-45123 Kaunas

Dėkojame už Jūsų paramą!